Ve dnech 5. a 6. září se žáci 5.třídy s paní učitelkou Žákovou a žáci 7.třídy s paní učitelkou Šrámkovou vydali na adaptační kurz. Cílem jejich dvoudenního seznamovacího pobytu se stalo rekreační středisko Dřevotvarka nedaleko obce Podhradí nad Dyjí.

Celý pobyt se nesl v duchu seznamování nejen s novými třídními učitelkami, ale i hlubšího poznávání a stmelování v rámci třídních kolektivů. Hlavní náplní byly seznamovací hry a sportovní soutěže, u nichž jsme zažili spoustu zábavy a legrace. Nechyběl ani turistický výšlap do nedaleké obce Podhradí nad Dyjí. Ve volném čase jsme si zahráli beach volejbal, fotbal či ping-pong a odpočinuli si u promítání filmu. Večer jsme strávili příjemným posezením u táborového ohně.

Celý pobyt jsme moc užili a těšíme se na další společnou akci.

Jana Žáková, Markéta Šrámková

Leave A Reply