Anglická jazyková soutěž

Ve čtvrtek 16. května 2019 se dva žáci naší školy zúčastnili prezentační anglické konverzační soutěže. Soutěžní klání již poosmé pořádala ZŠ Pražská, Znojmo. Do soutěže se zapojily pouze školy ze Znojma a Blížkovic. Tomáš Fiala (8.tř.) a Tomáš Kříž (9.tř.) vytvořili powerpointovou prezentaci o svých oblíbených filmech, natočili krátké video a toto vše necelých 10 minut komentovali anglicky. Poté anglicky odpovídali na otázky porotkyň. Oba žáci jsou v angličtině velmi šikovní, dokázali pohotově i vtipně reagovat a po zásluze se umístili na krásném 3.místě. Děkuji oběma Tomášům za vzornou přípravu a reprezentaci naší ZŠ a MŠ Blížkovice ve Znojmě.

Martina Křížová, vyučující angličtiny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *