EUROREBUS – CELOSTÁTNÍ KOLO

I letos se zadařilo žákům naši základní školy a 7. třída se probojovala až na celostátní kolo do Prahy. To se konalo 18. 6. 2019. Zde na ně čekal test, při kterém již nemohli používat atlasy na některé otázky, a museli se spolehnout pouze na své vědomosti. I přes velkou konkurenci to nevzdali a obsadili 23. místo (ze 40 soutěžních týmů).

Tímto chci moc poděkovat za reprezentaci týmu ze 7. třídy, který byl ve složení: Christopher Stručovský, Adéla Veselá a Matěj Kříž. 

V této soutěži také soutěží i školy. Sečtou se body, které žáci nasbírají za splnění úkolů (od října-února), za umístění týmů v krajském či celostátním kole. Naše škola se dostala mezi 100 nejlepších škol v ČR a získali jsme krásné 40. umístění. Děkuji tak i žákům 6. – 9. třídy, kteří nám pomáhali s plněním daných úkolů. A těším se příští rok na další spolupráci.

Mgr. Eliška Karásková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *