Lyžařský výcvik

        Dne 10. 2. 2020 jsme odjeli na pětidenní lyžařský kurz. Měli jsme namířeno do Jeseníků, konkrétně na chatu Orientku. Hned po příjezdu nás všechny upoutalo velké množství sněhu, které mnozí z nás během letošní zimy viděli poprvé. Poté jsme navštívili zdejší ski areál Stará Ves, kde jsme začali s lyžařským výcvikem. Našimi instruktory se stali Kaktus, Dědek a Kuře, se kterými jsme strávili i pondělní večerní program, ve kterém jsme se naučili, jak se starat o lyže.

      Budíček jsme měli každý den v 7:00 hodin. Potom následovala snídaně, která byla v podobě švédských stolů. Po vydatné snídani jsme vyrazili na dopolední lyžování. Na oběd jsme se scházeli vždy ve 12:00. Následoval odpolední klid, při kterém jsme se scházeli na pokojích a sledovali různé filmy.  Odpoledne jsme opět chodili lyžovat. Toto se až na pár výjimek (jako bylo například noční lyžování, hry na sněhu, bazén, sauna, nebo diskotéka) opakovalo každý den. Za zmínku také stojí čtvrteční závod ve slalomu, kterého se zúčastnili i začátečníci na lyžích a snowboardu. Vyhlášení probíhalo na diskotéce. Slíbený tanec pro vítěze si nakonec s paní učitelkou Makovičkovou zatancoval Šimon Veselý.

      Odjížděli jsme v pátek po dopoledním lyžování, při kterém jsme si užili skvělých sněhových podmínek a slunečného počasí.

Dáša, Nela a Tereza

20200211_105240

Obrázek 1 z 13

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *