Ochutnávka mléčných výrobků

4. třída

Z mlékárny dnes přivezli nám jogurty a sýry, všechno jsme to ochutnali, teď jsme plni síly.

Mléko, tvaroh, sýry – to jsme si té  ochutnávky společně užili.           Děkujeme

5. třída

Libilo se nám, že nám to škola nachystala.
Chutnalo nám vše a doporučujeme větší druhovou rozmanitost.

6. třída

Ochucené mléčné výrobky k pití byly nejlepší, nejvíc chutnalo KAFÍČKO. Mohlo být víc pití a méně sýrů.Ze sýrů nám nejvíc chutnala mozarella, té se dalo sníst ještě víc.Dobré byly i tvrdé sýry GOUDA  a EIDAM.Někteří z nás mají raději tavené sýry, jiní tvrdé sýry.Loni bylo více vzorků různých výrobků, ale opět nám hodně chutnalo.

7. třída

V rámci programu mléko do škol proběhla v naši škole ochutnávka mléčných výrobků. Každá třída dostala různé tvrdé sýry, jogurty, mozzarellu a tavené sýry. Společně jsme si o přestávce sesedli a vše ochutnali. Největší boj byl o mozzarellu, kterou dokonce někteří z nás ochutnali poprvé v životě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *