OFFICE ARENA

Pravidelně se naše škola účastní soutěže Office Arena, která je jak pro základní, tak střední školy. Při ní si žáci vyzkouší své znalosti a dovednosti v Office aplikacích – Word, Excel a Power Point…

Nejprve probíhá online kolo. Zde žáci vyplňují test, který se skládá z několika teoretických i praktických otázek. Toho se letos účastnili žáci 6. třídy a žáci 8. třídy. Do krajského kola se nám probojovali hned 3 soutěžící – Patrik Nevoral, Michal Burian a Vítek Polášek.

V krajském kole měl každý soutěžící za úkol vymyslet projektový den, který byl věnován 100. výročí narození sportovce Emila Zátopka. Museli vytvořit plakát, pracovat s rozpočtem, napsat a upravit novinový článek a vytvořit prezentaci podle zadaných kritérií. Jejich práci potom hodnotila odborná porota.

Nakonec porotu zaujala práce Patrika Nevorala, který se v krajském kole umístil na 3. místě.

Děkuji tímto všem soutěžícím za přípravu.

                                                                       Mgr. Eliška Karásková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *