Okresní kolo dějepisné soutěže bible a my 2018/19

Ve středu 28.11.2018 se 9 žáků naší školy zúčastnilo na ZŠ Šumná okresního kola dějepisné soutěže Bible a my. Nejmladší kategorie se zabývala osobou Abraháma, střední kategorie evangelijními podobenstvími a 8.s 9. třídou misijními cestami apoštola Pavla.

Umístili se následovně:
I. kategorie – Hana Kovářová 3. místo, Pavla Kovářová 4. místo, Vanesa Bohdálková 7.místo
II. kategorie – Marie Křížová 1. místo, Dagmar Holíková 3.místo, Vendula Svobodová 8.místo
III. kategorie – Anna Křížová 1.místo, Tomáš Kříž 2.místo, Lukáš Vaněk 3.místo
Všem soutěžícím blahopřejeme k úspěchu. Zlatí a stříbrní biblisté budou okres Znojmo reprezentovat na celostátním kole soutěže v březnu na BIGy v BRně, bronzoví jsou náhradníci. 
Díky štědrým sponzorům si všichni účastníci mohou soutěž připomínat průpiskou s logem Bible a my, finalisté též obdrželi věcné dary od FATYMu Vranov nad Dyjí, ZŠ a MŠ Šumná, OU Ctidružice, UM Blížkovice, Kovo In s.r.o. Blížkovice a obchodu Flop Majka Blížkovice. Soutěže se v celém okrese Znojmo ve školních kolech zúčastnilo přes 200 žáků ze 7 škol, okresní kolo bylo zastoupeno 32 soutěžícími ve 4 kategoriích.
Velmi děkujeme všem žákům za vzornou přípravu na soutěž a důstojnou reprezentaci naší školy.     
Martina Křížová, František Hofbauer

201811282038_DSCN1104

Obrázek 1 z 7

 
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *