PREZENTIÁDA 2021/2022

Prezentiáda je soutěž založená na týmové spolupráci a prezentování. Tým složený ze 2-3 žáků vytvoří prezentaci (v programu Power Point nebo Prezi) na zadané téma. Musí přitom dodržet pravidla pro tvorbu prezentací a také oslovit porotu obsahem a hlavní myšlenkou. Nejoriginálnější a nejpovedenější práce jsou potom vybrány na krajské kolo. Zde týmy osobně v časovém limitu 7 minut prezentují svoji práci a mají možnost předvést i své komunikační dovednosti.

Letošní téma bylo CO BY, KDYBY…Téma oslovilo hlavně žáky 6. třídy, kteří se do soutěže přihlásili. První tým se skládal z žákyň – Aničky Novotné, Karolíny Svobodové a Elišky Křížové (ty si zvolili téma – Co by, kdyby…roztály všechny ledovce). V druhém týmu byl Jan Bloudíček a Mirek Russwurm (ti si vybrali téma- Co by, kdyby…Rusko napadlo ČR).

Porota nakonec na krajské kolo vybrala práci kluků, kteří se umístili na krásném 11. místě.

Tímto moc děkuji všem soutěžícím, kteří se zapojili a svědomitě chystali.

Mgr. Eliška Karásková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *