Projektový den na 1. stupni

27.9.  oslavili žáci na  1.stupni vznik naší republiky prostřednictvím projektového dne. Začali jsme společným ranním setkáním a připomenutím této významné události. A pak už si každá třída užila den po svém. Někde se vařily knedlíky s mákem, jinde se  pekl  chléb, další třídy vyráběly čepice, brýle či makety prvorepublikových aut. Děti se vydováděly v hudebních a výtvarných dílnách. Zasadili jsme novou lípu v našem parku, protože tu, kterou jsme vysázeli vloni, zničili vandalové. Mrzelo nás to, poněvadž jsme si sami vyzkoušeli, že zasázet strom není vůbec jednoduché. Uvědomili jsme si, jak dlouho trvá, než strom vyroste. Přáli bychom si, aby tu nová lípa rostla spolu s námi a my ji mohli v budoucnu ukázat našim dětem.

  Mgr. Miloslava Dancingerová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *