ŠD I – ODPOLEDNE S BÁSNIČKOU 2019

28. březen v naší škole byl pro mě velmi příjemný (a věřím, že i pro ostatní). K svátku učitelů děvčata ze 7. třídy popřála všem učitelům, paní ředitelka s paní zástupkyní nás obdarovaly krásnými květinami a také proběhla ve školní družině I recitační soutěž. Poslouchat 30 dětí se svými básničkami bylo milé pohlazení po duši. Proto byli všichni právem pochváleni i od p. učitelky M. Dancingerové, která spolu s p. učitelkou J. Sobotkovou a p. učitelkou H. Brenkusovou tvořily porotu. Že to neměly vůbec jednoduché, se dalo očekávat. 

A jak to dopadlo? 

1. kategorie 

1. místo: Dominik Bohdálek

2. místo: Josef Nejeral

3. místo: Lucie Vybíralová

2. kategorie

1. místo: Gabriela Navrkalová

2. místo: Vojtěch Velčický

3. místo: Patrik Filipský a Gabriela Skovajsová

3. kategorie

1. místo: Adam Palát

2. místo: Vanesa Bohdálková

3. místo: Veronika Doležalová

Chtěla bych zvlášť pochválit Adama Paláta, který si složil vlastní báseň o přírodě. Všichni byli odměněni diplomy a drobnými věcnými cenami, které věnovaly p. asistentka D. Turková a p. vychovatelka V. Šulová.

Všem děkuji za příjemně strávené společné odpoledne.

Věra Šulová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *