Sdílený projekt – AJ

Sdílený projekt se ZŠ Havlíčkova Moravské Budějovice a ZŠ Jemnice

V pondělí 19.6.2023 proběhl v online prostředí sdílený projekt v rámci spolupráce tří základních škol na téma Představ nám svoji školu a město. Žáci 7.tříd ze ZŠ Blížkovice, ZŠ Havlíčkova Moravské Budějovice a ZŠ Jemnice si v PowerPointu v první polovině měsíce června připravili prezentaci o své škole a svém městě, kterou následně formou online meetingu prezentovali v anglickém jazyce vrstevníkům z jiných škol. Na závěr byl prostor pro dotazy. Jednalo se o novou a zajímavou zkušenost, která žáky jazykově obohatila a umožnila jim ověřit si své jazykové dovednosti v praxi. V příštím školním roce na tento projekt zcela jistě navážeme. 

Markéta Šrámková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *