Sdílený projekt v anglickém jazyce

Ve středu 20.3. se vybraní žáci 8.třídy zapojili do sdíleného projektu se základní školou Jemnice a Havlíčkova Moravské Budějovice. Všichni účastníci si připravili prezentace v anglickém jazyce o svých oblíbených sportovcích či hercích. Součástí prezentací byla krátká videa – například úryvky písní, ukázky z filmů či ze závodních akcí. Naši žáci Šimon Čermák, Gabriela Navrkalová, Pavel Kučera, Jan Bloudíček představili motocyklového závodníka Valentina Rossiho, herce Cilliana Murphyho a cyklistu Jacksona Goldstona. Ostatní účastníci pohovořili o herečce Marilyn Monroe nebo o filmu The Impossible. Po každé prezentaci následovala smršť otázek – ať už otázky prezentujícího na diváky nebo naopak. Jelikož si každý mohl vybrat, kdo je jeho srdci blízký, všichni prezentovali s nadšením. Doufáme, že se v budoucnu budeme moci zúčastnit podobné akce.

 

Matěj Holub a Gabriela Skovajsová