Sportovní den v Louce

Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace

Sportovní den v Louce

Ve středu 7.9. 2022 se žáci 2., 3. a 4. třídy vypravili do Znojma do plaveckého areálu v Louce. Konal se zde sportovní den Louka plná dětí, na kterém se seznámili s tradičními i netradičními sporty. Většinu z nich si také vyzkoušeli.
Nejvíce se líbily taekwon–do, kanoistika, florbal, aerobic – trampolínky a gymnastika. Letos se nám podařilo sestavit i plavecký tým. Celkem 15 dětí se odvážně vrhlo do vody a vyzkoušelo si plavecké disciplíny.
Všichni jsme si užili krásný slunečný den naplněný sportem a domů jsme odjížděli sice unavení, ale s medailemi na krku.

Miloslava Dancingerová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *