Zahájení rekonstrukce zahrady MŠ

V úterý 27. září 2022 se odpoledne od 15:00 do 18:00 konala brigáda na zahradě mateřské školy. Touto akci byla fakticky zahájena rekonstrukce zahrady. Plány k rekonstrukci byly vyhotoveny odbornou firmou již v roce 2020 a zahrada má podle nového plánu vzdělávací charakter.

Samotné brigády se účastnila více jak desítka rodičů, kteří odstranili základovou desku po zahradním domku, pokáceli túje, upravili terén a odstranili starou betonovou desku, a to díky těžké technice, kterou také rodiče-podnikatelé poskytli. Všem zúčastněným patří velké poděkování.

Vedení školy společně se zřizovatelem a zástupci rodičů připravují další postup.

                                                                                                                              Eva Valová, ř. š.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *