Exkurze do Prahy
Žáci 5. a 6.třídy v úterý 5.května vyrazili na dvoudenní poznávací exkurzi do Prahy.
První den byl věnován historii - navštívili jsme Pražský hrad, poté jsme si prošli Královskou cestu a v podvečer jsme si užili plavbu po Vltavě.
Druhý den exkurze se nesl v duchu letectví. Nejprve jsme navštívili Letecké muzeum Kbely a následně Letiště Václava Havla.
Odvážíme si spoustu nových poznatků i společných zážitků, na které budeme rádi vzpomínat. Díky všem za skvělou atmosféru!
Markéta Šrámková
Datum poslední aktualizace: 13. 5. 2026 15:08